Home Pielgrzymka w Bieszczady

Pielgrzymka w Bieszczady

Zapraszamy do udziału w parafialnej pielgrzymce!

PIELGRZYMKA DO SANKTUARIÓW W MALOWNICZYCH BIESZCZADACH W DUCHU PRYMASA TYSIĄCLECIA

Dzień I – 1 maja
Wyjazd – godz. 5:00
Leżajsk (Bazylika Bernardynów, Ohel cadyka Elimelecha)
Kalwaria Pacławska (zwana Perłą Podkarpacia lub Jerozolimą Wschodu – Sanktuarium Męki Pańskiej i Matki Bożej Kalwaryjskiej, Msza św., modlitwa przy grobie „polskiego Szarbela” S.B. o.Wenantego Katarzyńca, zwiedzanie sanktuarium)
Przemyśl (katedra, Krzyż Zawierzenia, Kopiec Tatarski, spacer wieczorny, nocleg i obiadokolacja w Opactwie Benedyktynek www.benedyktynkiprzemysl.pl)

Dzień II – 2 maja
Przemyśl (Msza św., śniadanie)
Jezioro Solińskie (zwiedzanie zapory, rejs statkiem, spacer na tamie)
Myczkowce (Park Miniatur Budowli Sakralnych, Park Biblijny)
Polańczyk (Sanktuarium Matki Bożej Pięknej Miłości)
Solina (nocleg i obiadokolacja, DW Halicz www.halicz-solina.pl)

Dzień III – 3 maja
Solina (śniadanie)
Komańcza (klasztor s. Nazaretanek, sala pamięci Kard. Wyszyńskiego)
Dukla (Msza św., sanktuarium Św. Jana z Dukli, pustelnia)
Miejsce Piastowe (sanktuarium Św. Michała Archanioła i bł. Bronisława Markiewicza – założyciela Zgromadzenia Michalitów)
Sandomierz (Katedra Narodzenia NMP, czas wolny na rynku)
Powrót do Starachowic – ok. 19:00

W planie pielgrzymki codzienna Msza Święta, modlitwa brewiarzowa, śpiewy religijne, różaniec itd.)
W zakrystii można pobrać kartę zgłoszeniową. Zapisy z kartą i zaliczką 100 zł w zakrystii.
Więcej informacji u ks. Karola – 786909691 oraz w zakrystii.

Koszt Pielgrzymki to 400 zł. (przejazd autokarem, ubezpieczenie, bilety wstępu, zakwaterowanie [Przemyśl – dom pielgrzyma w Opactwie Benedyktynek pokoje 3,4,5,6-osobowe, łazienka na korytarzu][Solina – Dom Wypoczynkowy Halicz – w pobliżu zapory pokoje 2-3 osobowe z łazienkami i TV] i wyżywienie [2 x śniadanie, 2 x obiadokolacja]).