Home Oaza Parafialna – All day’s

Oaza Parafialna – All day’s

Kolejny dzień formacyjny naszej Oazy przebiegał pod hasłem poznawania Owoców Ducha Świętego a są nimi: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność, łagodność, opanowanie. Po porannych modlitwach i śniadaniu udaliśmy się na wycieczkę.

Głównym celem stało się dzisiaj Sanktuarium MB Fatimskiej na Krzeptówkach, gdzie czekał na nas Proboszcz ks. Andrzej, który przewodniczył dla nas Mszy Świętej w kaplicy Fatimskiej. Bardzo się cieszymy z jego obecności z nami i ofiarowanych słodkości.

Zobaczyliśmy ołtarz polowy używany podczas pielgrzymki św. Jana Pawła II do Zakopanego.

Następnie wyciągiem krzesełkowym wjechaliśmy na Butorowy Wierch i piechotą udaliśmy się na Gubałówkę, skąd piechotką zeszliśmy do autokaru.

Po obiadokolacji był czas na spotkanie w grupach i jeszcze wieczór pogodny i sałatka owocowa.

zdjęcia: al. Bartek

Zdjęcia z całej Oazy Parafialnej dostępne są tutaj: Oaza Parafialna – Wszystkie zdjęcia